21. Beyaz Ödüller Sahiplerini Buldu

21. Beyaz Ödüller Sahiplerini Buldu

Bu sene 21. kez verilen BALEV Beyaz Ödüllerin kazananları belli oldu. Ödüller, 9 Aralık Cumartesi günü saat 19:30’da Swiss Otel’de gerçekleşen Yıl Sonu Balosu’nda sahipleriyle buluştu!

 

21. Beyaz Ödüller Sahiplerini Buldu

 

Beyaz Yorum: Ayşen Şahin Aksakal ’97

1997 yılında Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Sonrasında İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilimleri bitirdi. Öğrencilik hayatı boyunca amatör ve profesyonel tiyatro oyunculuğu ve eğitmenliği yaptı. “Ben Olsaydım” isimli bir TV programı hazırladı ve sundu. Birgün, Evrensel Gazetelerinin Kültür-Sanat eklerinde denemeleri, çeşitli edebiyat dergilerinde öyküleri yayınlandı. Yüzden fazla markaya hizmet veren mbsays’in kurucu ortağı ve ajans eş başkanıdır İlk öykü kitabı “Lakin İyi Yaşadık” 2016’da çıktı.

 

 

 

 

Beyaz Düşünce: Prof. Dr. Fehmi Akçiçek ’74

1974 yılında Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olarak; 2014-2016 yılları arasında İzmir Tabip Odası Onur Kurulu Başkanlığı yaptı. 2016 yılında İzmir Tabip Odası başkanı seçildi.Türk Başarı Ödülleri Kurulunun Başarı ve Onur Ödülü (2008) ile Türkiye Uluslararası Gerontoloji Ödülü (2015) sahibidir.

 

 

 

 

Beyaz Yatırım: Şevket Gürocak

Toplam dört fabrikada 450 çalışan sayısının yanında yaklaşık 1500 kişilik bir fason üretim ordusu ile tekstil sanayisinde çok yüksek performansa ulaşmıştır.2015 Ticaret Bakanlığı İhracatçılar Birliği’nden Yaşam Boyu Üstün Hizmet Belgesi, 2016 yılında Tekstil İhracatının Tarihini Yazanlar listesinde başköşe de yerini almıştır. Son üç yıl içerisinde Türkiye’nin  ‘ En İyi 1000 Genel İhracatçı Sanayicileri’ arasına sıra ile 800.,700. ve 600. sıralarda girmiştir.

 

 

 

 

Beyaz Yaşam: Seyit Mehmet Özkan

‘’Geleceğimiz Çocuklarımız” sloganıyla, Altınordu Futbol Kulübü çatısı altında, İzmir ve Ege’ye yayılmış 70 ayrı yerleşim biriminde, sayıları 5.000’i aşkın, 6 ila 14 yaş arası çocuklarımızın spor yapmalarına ve sportmen bireyler olmalarına katkı sağlamıştır. Yeşilyurt Sait Altınordu Yerleşkesi  Futbol Eğitim Kurumu, Torbalı Metin Oktay Yerleşkesi Futbol Meslek Okulu, Selçuk İsmet Orhun Bilge Futbol Eğitim Tesisleri’ni kurarak Türk Futboluna önemli katkılar sağlamıştır.